נורית מרון
נורית מרון
Read More
אלגנטי עשו אצלנו עבודת צביעה של קירות אחרי שחדרו אליהם מים. הקיר נראה כמו חדש! הצוות מקצועי, ישר ויסודי. הגיעו בזמן, גיא הסביר על כל שלב והיה נעים. ממליצה בחום!
אריאל אלון
אריאל אלון
Read More
לפני הכל חשוב להבהיר - תשכחו מכל מה שידעתם או שמעתם על צבעים ואנשי מקצוע. יש לכם עסק עם אנשים טובים בראש ובראשונה! מעבר לזה שגיא איש מקצוע נפלא, והצוות שלו עומד בזמנים ובביצוע מושלם עד הפרט האחרון. הדירה נשארה נקייה ומסודרת, כל חברי כבר יודעים ושומעים תמיד המלצות על אלגנטי. לא אהסס לעבוד עימם שנית ובטח שאמליץ לכם לעשות זאת!
שני שדמי
שני שדמי
Read More
הגעתי לאלגנטי לגמרי במקרה דרך המלצה בפייסבוק והם ללא ספק הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות לנו! נכנסנו לדירה במצב גרוע מכל הבחינות ויצאנו עם בית שנראה כמו ממגזין עיצוב! לא יכולתי לחלום שביום הם יצליחו לעשות כאלו קסמים. מקצועיות ושירותיות כמו בסרטים, ממליצה מכל הלב❤️
אנה ספיה
אנה ספיה
Read More
קיבלתי המלצה על אלגנטי דרך הפייסבוק. נתקלתי בהרבה בעלי מקצוע בעבר שאכזבו אותי... הם אחת ההפתעות הטובות שהיו לי! הצוות נעים ועובד בצורה מאוד נקייה ומסודרת. לא היה דבר אחד שהתחייבו עליו ולא עשו. תשמרו את הטלפון כנכס.
נדיב דויטש
נדיב דויטש
Read More
הזמנתי את אלגנטי לעבודת צביעה יחסית מורכבת. בשמחה ובאווירה טובה הם כיסו את כל הריהוט והרצפה, צבעו ותיקנו את כל מה שהיה צריך לעשות בבית . רמת שירות והתחשבות שחבל על הזמן... אני יודע שאשתמש בהם שוב בעתיד ואני ממליץ בחום רב !!